دزدگیر اماکن

دزدگیر اماکن

برای انسان ها از دیرباز تابحالا امنیت بسیار اهمیت داشته است و در کنار امنیت می توان زندگی خوبی داشت. یکی از دقدقه هایی جوامع امروزی امنیت اموال می باشد که چگونه از آن محافظت کرد. راه تامین امنیت اموال و خانه چیست!؟ یکی از بهترین گزینه ها برای نگهداری و محافظت از اموال دزدگیر می باشد. دزدگیرهایی که برای منزل، مغازه و انبار نصب می شود دزدگیر اماکن نام دارد.

تعریف دزدگیر

دزدگیرها به صورت تمام وقت و بدون خطا در تمام مدتی که شما محل کار و یا منزل را ترک می کنید فعال می باشند تا در صورت بروز سرقت و وضعبت اضطراری بلافاصله آژیر کشیده و افراد را مطلع کند. دزدگیر اماکن فقط برای فراری دادن دزد نمی باشد بلکه از آن می توان بعنوان اعلام حریق و یا کنترل لوازم الکترونیکی از راه دور استفاده کرد.


کارکرد دزدگیر اماکن

پس از بازدید کارشناسان از محل مورد نظر اقدام به خرید و نصب دزدگیر با توجه به مغازه و یا خانه می شود. در هر یک از اماکن تعداد و محل نصب دزدگیر متفاوت می باشد و این توسط کارشناسان امنیتی و حفاظتی انتخاب می شود.

پس از اینکه دزدگیر در محل مورد نظر نصب شد و آماده فعالیت بود می توانید از آن بعنوان امین اموال استفاده کنید تا در نبود شما بدون لحظه ای غفلت از منزل و مغازه شما محافظت کند.

فعال سازی دزدگیر بدین گونه می باشد که پس از قفل کردن درب ها و خروج با ریموت کنترل، دزدگیر را فعال می کنید در زمانی که دزدگیر فعال می باشد اگر حرکتی در مقابل چشمی ها انجام شود و یا اینکه درب و پنجره باز شود و مگنت های دزدگیر فعال شوند سریعا دزدگیر آژیر کشیده و اگر سیستم از نوع تلفن کننده باشد شروع به تماس با تلفن های موجود در حافظه تلفن کننده دزدگیر می کند و وضعیت را اعلام می کند.


فعال سازی دزدگیر از طریق تلفن

در برخی از دزدگیرها امکان فعال سازی تلفن از طریق خط ثابت و موبایل می باشد. اگر میخواهید دزدگیر را با خط تلفن فعال کنید ابتدا با شماره موجود در دزدگیر تماس گرفته و پس از وارد کردن رمز عبور اقدام به فعال و یا غیر فعال کردن دزدگیر اماکن می کنید. در برخی از مدل های دزدگیر امکان کنترل دزدگیر از طریق نرم افزار قابل نصب برروی گوشی موبایل نیز امکان پذیر می باشد.

گاهی وقت ها نیاز است تا یک وسیله الکترونیکی را فعال و یا غیر فعال کنید و یا اینکه توسط رله های موجود در برد پنل دزدگیر درب خانه، مغازه و یا دفتر کار را باز کنید در این صورت نیز با برخی از مدل های دزدگیر اماکن که این قابلیت را دارند می توان اقدام کرد.


انتخاب دزگیر خوب

یکی از مواردی که اغلب مشریان دنبال آن هستند کیفیت و قیمت مناسب دزدگیر اماکن می باشد. کیفیت دزدگیر بدین خاطر می باشد که این دزدگیر مانند یک نگهبان عمل می کند پس این نگهبان باید تماما هوشیار بوده و دارای عیب نباشد. پیشنهاد ما به شما دزدگیر اماکن فایروال می باشد.


دزدگیر فایروال

دزدگیر فایروال در ایران تولید می شود که دارای کیفیت ساخت بالایی می باشد و همچنین در ساخت آن از بهترین های تکنولوژی روز دنیا استفاده شده است. گارانتی دزدگیر فایروال ۲۴ ماه می باشد و همچنین علاوه بر گارانتی دارای خدمات پس از فروش نیز می باشد تا مشتری محترم با خیال آسوده این دزدگیر را انتخاب و نصب کند.

دزدگیر فایروال در مدل های مختلف با توجه به انواع نیاز ها تولید می شود تا بتوان با هر بودجه ای دزدگیر مورد نیاز را خرید کرد.


لوازم جانبی دزدگیر فایروال 

تولیدات فایروال فقط به تولید پنل دزدگیر نمی انجامد بلکه این شرکت در زمینه سایر لوازم امنیتی برای دزدگیر نیز فعال و خلاق می باشد. از سایر تولیدات لوازم دزدگیر فایروال می توان به تللفن کننده، چشم دزدگیر، دتکتور دود، ریموت دزدگیر، بلندگو، پیزو، ریپیتر، پدال دزدگیر و ... اشاره کرد.


مشاوره انتخاب و نصب دزدگیر

از دیگر خدمات ما علاوه بر فروش و خدمات پس از فروش دزدگیر ارائه مشاوره و بازدید از محل شما برای نصب دزدگیر می باشد تا با همراهی یکدیگر یک دزدگیر با کیفیت و قابل اطمینان انتخاب و خرید کرد؛ مشاوران ما در انتظار تماس شما می باشند ۰۲۱۴۴۰۴۰۹۸۴